Świadectwem doskonałej jakości naszych produktów są poniższe certyfikaty oraz loga zamieszczane na produktach.

CaliVita Polska działa na rynku polskim już 21 lat. W naszej ofercie znajdziesz ok. 100 produktów najwyższej jakości, zwierające w składzie nie tylko witaminy czy składniki mineralne, ale również cenne, pochodzące wprost z natury składniki roślinne.

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Dzięki temu rekomendowanemu przez Krajowy Rejestr Długów programowi robimy kolejny krok w kierunku naszych klientów – budujemy naszą reputację i wzmacniamy pozytywny wizerunek naszej firmy. Certyfikat Rzetelności to nie tylko świadectwo wiarygodności i rzetelności, ale przede wszystkim podstawa do zbudowania zaufania u potencjalnych klientów.

Otrzymany Certyfikat Rzetelna Firma jest potwierdzeniem, że nasza firma:

✔ nie jest wpisana do Krajowego Rejestru Długów BIG SA
✔ nie posiada żadnych niezapłaconych zobowiązań wpisanych do ww. bazy dłużników
✔ jest wiarygodna i wypłacalna
✔ wzbudza zaufanie partnerów biznesowych
✔ przynależy do grona rzetelnych firm, które cieszą się zaufaniem klientów
✔ dzięki nowym kontrahentom może się rozwijać

Suplementy diety oferowane przez naszą Firmę zostały zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego i otrzymały pozytywną odpowiedź na powiadomienie.

Nasze suplementy diety są produkowane i wprowadzane na rynek pod nadzorem Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA)  zgodnie z jej wymogami.

Produkt oznaczony Certyfikatem zgodności –  CE zaświadcza, że spełnia on określone wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.

Certyfikat wydany przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych (EPA/ USEPA) potwierdza, że każdy składnik produktu jest kontrolowany i bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i zdrowia ludzi.

Current Good Manufacturing Practice (Aktualna Dobra Praktyka Produkcyjna)

✔ Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP

✔ cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP

✔ Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie

✔ cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu – jest kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności.

Certyfikat wydany przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) poświadczający, że dany produkt spełnia wymogi produkcji ekologicznej.

 

Ten znak oznacza, iż produkt został zbadany i jest rekomendowany przez Międzynarodowy Instytut Badań nad Elektrosmogiem (IGEF).