Naszym klientom proponujemy następujące formy dostawy
PRZEDPŁATA
POCZTA POLSKA - 12 zł
KURIER DHL - 12 zł
ZA POBRANIEM
POCZTA POLSKA - 14 zł
KURIER DHL - 14 zł
CZAS DOSTAWY
POCZTA POLSKA - 3-4 dni
KURIER DHL - 1 dzień roboczy
Czas realizacji zamówienia

ZAMÓWIENIA SKŁADANE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia (jeżeli wybierzesz przesyłkę z płatnością przy odbiorze). W 99% przypadkach przesyłka dochodzi do klienta następnego dnia roboczego (kurier DHL) i w ciągu 3-4 dni (kurier Pocztex48)

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W POZOSTAŁE DNI

Zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.  

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: płatność internetowy, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 13:00. Wybierając taką formę płatności – polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.

Darmowa wysyłka

Zamówienia o wartości powyżej 200 zł wysyłamy za darmo Pocztą Polską lub kurierem DHL. Darmowa wysyłka dotyczy tylko dostaw na terenie Polski.

Czy wysyłamy za granicę?

Nie, wysyłamy tylko na terenie Polski.

A co jeśli nie odbierzesz przesyłki?

W przypadku podania błędnego adresu odbiorcy przesyłki lub odmowy przyjęcia przesyłki bądź świadomego uchylenia się odbiorcy od jego przyjęcia firma Calivita oraz dystrybutor – Sklep OrganiczneJa.pl ma prawo po wezwania do odbioru przesyłki, obciążyć zamawiającego kosztami, jakie poniosła w związku z próbą jej dostarczenia.