CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

TO O CO PYTACIE NAJCZĘŚCIEJ

ZAMÓWIENIA SKŁADANE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia (jeżeli wybierzesz przesyłkę z płatnością przy odbiorze). W 99% przypadkach przesyłka dochodzi do klienta następnego dnia roboczego (kurier DHL) i w ciągu 3-4 dni (kurier Pocztex48)

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W POZOSTAŁE DNI

Zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.  

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 14:00. Wybierając taką formę płatności – polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

PYTANIA I ODPOWIEDZI

KIEDY DOSTANĘ PACZKĘ OD KURIERA DHL?

Po złożeniu zamówienia dostajesz e-mail od centrum logistycznego z informację o przesyłce. Możesz sam śledzić trasę swojej paczki. Zazwyczaj paczka zostaje dostarczona do klienta na drugi dzień od nadania.

KIEDY KURIER POCZTEX48 DOSTARCZY MI PRZESYŁKĘ?

W tym przypadku czas dostawy jest nieco dłuższy i wynosi 3-4 dni. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej dostawie, prosimy wybrać kuriera DHL.

A JAK MOGĘ ODEBRAĆ ZAMÓWIENIE W SALONIE?

W naszym sklepie masz także możliwość odbioru zamówienia w jednym z naszych salonów. Listę salonów znajdziesz pod adresem: link.

Przy wyborze tej metody dostawy, za przesyłkę nic nie płacisz. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wybierzesz, w którym salonie chcesz je odebrać. Po niedługim czasie otrzymasz wiadomość e-mail oraz sms-a z informacją o swoim numerze klienta, który musisz podać przy jego odbiorze.

Przy odbiorze możesz zapłacić kartą oraz gotówką.