Formy płatności dla naszych klientów

ZA POBRANIEM” – zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych salonów, gdzie odbierzesz swoje zamówienie

PŁATNOŚĆ ON-LINE (PRZEDPŁATA)” za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayNow.pl lub Przelewy24.pl możesz zapłacić:

• szybkim przelewem elektronicznym/BLIKIEM: lista dostępnych banków i formy płatności (np. BLIK) jest widoczna podczas składania zamówienia

• zwykłym przelewem bankowym: w ostatnim kroku – t.j. potwierdzeniu zamówienia wyświetli Ci się nasz numer konta. Na to konto musisz przelać dokładna kwotę za zamówienie, w tytule przelewu wpisując nr zamówienia. Zrealizujemy je, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

• kartą kredytową: Visa, MasterCard, Maestro

Dostawcą usług płatniczych jest bank mBank. Jesteśmy jednym z pierwszych sklepów, które dołączyły do pilotażu usługi PayNow.

PŁATNOŚĆ ON-LINE – PAYPAL –  Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Szczegóły dotyczące usługi PaPal znajdują się na stronie: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home

Czy pobieramy dodatkowe opłaty np. za płatność poprzez PayPal?

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat przy każdej wybranej formie płatności.

Jak szybko księgowane są płatności na koncie sklepu?

Wszystko zależy od wybranej formy płatności. Najpóźniej zaksięgujemy płatność za pośrednictwem tradycyjnego przelewu (nawet 1-2 dni), natomiast weryfikacja płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem trwa zazwyczaj kilka – kilkanaście minut.