JAKIE SĄ KORZYŚCI Z POSIADANIA KARTY CALIVITA?

Logo CaliVitaZ kartą CaliVita możesz liczyć na zniżkę w wysokości 33%. Możesz kupić dowolny produkt z naszej bardzo szerokiej gamy suplementów diety i produktów leczniczych w cenach klubowych.

Będąc klubowiczem zyskujesz możliwość zakupu za symboliczną 1 PLN prezentów w zależności od promocji, które obowiązują w danym miesiącu.

Dodatkowo – jeżeli w ciągu 30 dni od pierwszego zakupu w naszym sklepie złożysz kolejne zamówienie – otrzymasz od nas rabat 10% na całą wartość koszyka.

Poniżej prezentujemy najczęstsze pytania od Was oraz odpowiedzi.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

JAK MOGĘ OTRZYMAĆ KARTĘ CALIVITA?

Jedyne co musisz zrobić, to złożyć dowolne zamówienie w naszym sklepie,  za minimum 85 PLN. Jako metodę dostawy musisz wybrać kuriera DHL, ponieważ kurierzy Poczty Polskiej nie dostarczają kart.

Razem z zamówieniem otrzymasz kartę, swój numer klubowicza oraz katalog produktów – a także ulotki o naszych produktach.

JAK WYGLĄDA ODBIÓR OSOBISTY ZAMÓWIENIA W TAKIM PRZYPADKU?

Aby odebrać zamówienie w cenach klubowych – dostępnych na naszej stronie, konieczne jest zaznaczenie opcji TAK przy pytaniu o kartę. Inaczej, produkt będzie miał wyższa cenę – bez promocji.

CZY ZA POSIADANIE KARTY PONOSZĘ JAKIEŚ OPŁATY?

Nie, po otrzymaniu karty nie jesteś zobowiązany do jakichkolwiek zakupów – Klubowicz realizuje zakupy według własnego uznania i potrzeb.

Jeżeli nie dokonasz żadnych zakupów przez rok od otrzymania karty klubowicza, Twoje członkostwo wygasa i Twoje dane znikają z firmy.

JAK DŁUGO WAŻNE JEST CZŁONKOSTWO W SIECI CALIVITA?

Członkostwo trwa od chwili przystąpienia do Sieci do 31 grudnia danego roku kalendarzowego. W przypadku przystąpienia do Sieci po 1 lipca danego roku kalendarzowego, członkostwo jest ważne do 31 grudnia następnego roku kalendarzowego.

CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ Z CZŁONKOSTWA?

Członek Sieci CaliVita® może w każdej chwili zrezygnować z członkostwa. W tym celu niezbędne jest przesłanie do firmy pisemnej informacji z podaniem nr kodu członkowskiego. Pismo takie można przesłać:

  • na adres Dz. Obsługi Klienta cv_info@calivita.com.pl,
  • listownie na adres siedziby Firmy, który znajduje się na każdej naszej fakturze tj.

California Fitness Polska Sp. z o.o.
ul. Warszawska 547
05 – 083 Wojcieszyn

Dane osobowe osoby rezygnującej z członkostwa zostaną anonimizowane w naszych bazach dan